Novšie správy...

 
 
 
 
 
 
 
 

2016

Jelení paroh a Kravský roh (10. - 11. 9. 2016)

8. a 9. závod Žebříčku B - Morava v orientačním běhu a zároveň Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV-8 Cup 2016 v orientačnom behu o trofeje Jelení paroh a Kravský roh sa uskutočnia cez víkend 10. - 11. septembra 2016 pri obci Nová Bošáca. Preteky organizuje slovenský klub ŠK Sandberg v spolupráci s TJ Slovan Luhačovice a obcou Nová Bošáca.

V sobotu na vás čaká long v listnatom lese na južnom svahu Lopeníka. Vzdialenejšia časť terénu je charakteristická bukovými hustými mladinami, vývratmi a zarastenými rúbaniskami.Doteraz nedotknutý terén pre vás zmapovali Evžen Cigoš a Zdeněk Lenhart.


Webstránka pretekov...

Preteky ku dňu otcov (19. 6. 2016)

Pozývame vás na siedmy ročník pretekov pri príležitosti Dňa otcov, ktoré ŠK Sandberg organizuje už tradične v spolupráci s Rodinným centrom KLBKO v Líščom údolí. Ponúkame verejnosti dve trate rôznej náročnosti a pre najmenšie deti lúčkový obrázkový beh. Tento rok tiež klasická trať pre skúsených orienťákov.Pribudli výsledky a fotky z podujatia.
Viac informácií

 

 

Spoznaj svoj les (29. 5. 2016)

Jarné preteky, ktoré ŠK Sandberg organizuje každoročne od r. 2005 s cieľom spropagovať orientačný beh na verejnosti a podporiť zdravý životný štýl obyvateľov miest formou pohybu v prírode.
Viac informácií

 

Snežienky a machri (6. 3. 2016)

Piate kolo oblastného rebríčka sa uskutoční znova na Kramároch, tam kde pred dvoma rokmi. Mestská zástavba v náročnom strmom teréne preverí nielen orientačné schopnosti, ale aj fyzičku.Viac informácií...

 

 

 

--> Staršie správy...