Výsledky pretekov Spoznaj svoj les 29.5.2015

30. 5. 2015 Zverejnená prvá verzia
31. 5. 2015 Doplnené parametre tratí a výsledky oneskorencov
M-10 0,8 km / 35 m / 5 KS Time After
1. Kasza Tomáš Farmaceut Bratislava 11:29
2. Dokupil Daniel ŠK Sandberg 12:14 +0:45
3. Šmelík Daniel TJ Rapid Bratislava 12:30 +1:01
4. Brňák Jakub ŠK Sandberg 24:17 +12:48
5. Gross Oliver 24:28 +12:59
6. Kováč Ondrej ŠK VAZKA Bratislava 45:52 +34:23
W-10 0,8 km / 35 m / 5 KS Time After
1. Baloghová Zora ŠK Sandberg 13:52
2. Demovičová Anna AŠK Pezinok 25:42 +11:50
M-12 1,2 km / 45 m / 7 KS Time After
1. Balogh Michal ŠK Sandberg 12:05
2. Kotuliak Viktor Farmaceut Bratislava 14:56 +2:51
3. Kukurugya Šimon ŠK Sandberg 15:55 +3:50
4. Urban Michal ŠK Sandberg 19:44 +7:39
5. Hojko Andrej KOB Sokol Pezinok 23:55 +11:50
6. Bohuš Patrik KOB Sokol Pezinok 27:52 +15:47
7. Dokupil Samuel ŠK Sandberg 35:58 +23:53
W-12 1,2 km / 45 m / 7 KS Time After
1. Rohaľová Ivonka ŠK Sandberg 14:42
2. Vorlíčková Martinka ŠK Sandberg 17:21 +2:39
3. Féderová Zuzana AŠK Pezinok 21:00 +6:18
4. Toporová Karolína KOB Sokol Pezinok 50:16 +35:34
  Kováčová Žofia ŠK VAZKA Bratislava DNF
M-14 2,2 km / 85 m / 8 KS Time After
1. Kukurugya Matej ŠK Sandberg 19:40
2. Dubovský Filip AŠK Pezinok 20:53 +1:13
3. Urban Matej ŠK Sandberg 26:08 +6:28
4. Šimo Matúš AŠK Pezinok 27:06 +7:26
5. Fraňo Jakub KOB Sokol Pezinok 27:57 +8:17
6. Šuška Nicolas KOB Sokol Pezinok 30:09 +10:29
7. Balogh Matúš ŠK Sandberg 31:21 +11:41
8. Paladi Daniel KOB Sokol Pezinok 46:15 +26:35
9. Havlík Adam KOB Sokol Pezinok 52:48 +33:08
10. Topor Matúš KOB Sokol Pezinok 53:18 +33:38
  Demovič Milan AŠK Pezinok MP
W-14 2,2 km / 85 m / 8 KS Time After
1. Jánošová Veronika ŠK Sandberg 32:19
2. Kubenová Alžbeta TJ Rapid Bratislava 33:20 +1:01
3. Palusková Katarína Farmaceut Bratislava 46:50 +14:31
4. Havlíkova Ema KOB Sokol Pezinok 50:44 +18:25
M-18 4,4 km / 200 m / 11 KS Time After
1. Knor Michal TJ Rapid Bratislava 51:19
2. Dubovský Andrej AŠK Pezinok 1:00:55 +9:36
3. Marušic Juraj KOB Sokol Pezinok 1:07:31 +16:12
4. Hóz Martin TJ Rapid Bratislava 1:16:09 +24:50
5. Rybár Samuel TJ Rapid Bratislava 1:30:12 +38:53
6. Lovás Dominik TJ Rapid Bratislava 1:38:28 +47:09
W-18 3,3 km / 225 m / 10 KS Time After
1. Miklušová Tamara TJ Rapid Bratislava 43:22
2. Šmelíková Dorota TJ Rapid Bratislava 44:52 +1:30
3. Hojková Alexandra KOB Sokol Pezinok 57:58 +14:36
4. Dubovská Alžbeta AŠK Pezinok 1:03:11 +19:49
5. Ondovčíková Lucia 1:15:06 +31:44
M19- 6,1 km / 330 m / 15 KS Time After
1. Piják Ondrej KOBRA Bratislava 47:37
2. Mižúr Peter Farmaceut Bratislava 51:32 +3:55
3. Wibmer Andreas JAZZ 54:43 +7:06
4. Wallner Jozef KOBRA Bratislava 57:37 +10:00
5. Bednarik Martin TJ Cingov Spisska Nova Ves 1:01:53 +14:16
6. Štubňa Ján TJ Rapid Bratislava 1:03:16 +15:39
7. Brull Karol KOB Sokol Pezinok 1:03:37 +16:00
8. Pavelek Michal KOB Sokol Pezinok 1:07:08 +19:31
9. Lanátor Tibor TJ Rapid Bratislava 1:10:01 +22:24
10. Fraňo Peter KOB Sokol Pezinok 1:12:34 +24:57
11. Kovac Milan ŠK VAZKA Bratislava 1:16:35 +28:58
12. Féder str. Medard AŠK Pezinok 1:21:30 +33:53
13. Jánoška Tomáš TJ Rapid Bratislava 1:21:38 +34:01
14. Tomašovič Michal KOB Sokol Pezinok 2:02:22 +74:45
W19- 4,4 km / 200 m / 11 KS Time After
1. Fedorova Katarina KOB Sokol Pezinok 39:59
2. Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava 51:38 +11:39
3. Bukovácová Alena Farmaceut Bratislava 55:56 +15:57
4. Hrašnová Katka KOB Sokol Pezinok 56:41 +16:42
5. Bednáriková Tatiana TJ Cingov Spisska Nova Ves 1:01:37 +21:38
6. Lanátorová Katarína TJ Rapid Bratislava 1:02:26 +22:27
7. Postulkova Andrea Slavia ZU Zilina 1:04:56 +24:57
8. Dubovská Mária AŠK Pezinok 1:05:05 +25:06
9. Vachová Veronika KOB Sokol Pezinok 1:07:00 +27:01
10. Miklušová Dagmar TJ Rapid Bratislava 1:08:31 +28:32
  Toporová Ľubica KOB Sokol Pezinok MP
M45- 4,4 km / 200 m / 11 KS Time After
1. Fedor Jozef KOB Sokol Pezinok 46:04
2. Oravec Ivan KOB Sokol Pezinok 57:58 +11:54
3. Formanko Dušan TJ Rapid Bratislava 1:06:18 +20:14
4. Paulo Miloš KOB Sokol Pezinok 1:14:56 +28:52
5. Priesol Frantisek TJ Rapid Bratislava 1:15:03 +28:59
6. Rybár Dušan TJ Rapid Bratislava 1:31:14 +45:10
  Mazúr Ján TJ Rapid Bratislava MP
  Mazúr Milan TJ Rapid Bratislava MP
W45- 3,3 km / 225 m / 10 KS Time After
1. Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava 50:38
2. Pánková Martina TJ Rapid Bratislava 52:30 +1:52
3. Šimová Bronislava AŠK Pezinok 1:05:08 +14:30
4. Mazúrová Soňa TJ Rapid Bratislava 1:05:18 +14:40
5. Mižúrová Jana Farmaceut Bratislava 1:18:43 +28:05
M55- 2,2 km / 85 m / 8 KS Time After
1. Féder St. Medard AŠK Pezinok 52:07
W55- 2,2 km / 85 m / 8 KS Time After
1. Daříčková Katarína Farmaceut Bratislava 37:54
2. Vávrová Beata TJ Rapid Bratislava 46:16 +8:22
3. Králová Eva ŠK VAZKA Bratislava 1:01:05 +23:11
Open 2,4 km / 100 m / 8 KS Time After
1. Hojko Peter KOB Sokol Pezinok 26:19
2. Varga Jaro Neregistrovaní/Žiadny klub 28:09 +1:50
3. Plesch Martin Neregistrovaní/Žiadny klub 30:19 +4:00
4. Palovic Dag Farmaceut Bratislava 31:26 +5:07
5. Kotuliak Ivo Farmaceut Bratislava 31:56 +5:37
6. Jonackova Zuzana JAZZ 38:19 +12:00
7. Paluska Jozef Farmaceut Bratislava 39:49 +13:30
8. Paulová Lenka KOB Sokol Pezinok 39:58 +13:39
9. Mišová Zuzana Neregistrovaní/Žiadny klub 40:29 +14:10
10. Neradovič Martin ŠK VAZKA Bratislava 41:57 +15:38
11. Charvát Tomáš KOB Sokol Pezinok 41:58 +15:39
12. Šimo Jozef AŠK Pezinok 42:45 +16:26
13. Pisár Vlado Neregistrovaní 44:47 +18:28
14. Kasza Ladislav Farmaceut Bratislava 44:48 +18:29
15. Kotuliaková Petra Farmaceut Bratislava 46:25 +20:06
16. Okálová Mária Neregistrovaní 55:45 +29:26
17. Fula Andrej OZ Maco 1:05:23 +39:04
18. Fulová Daniela OZ Maco 1:05:24 +39:05
18. Schmidtová Lucia OZ Maco 1:05:24 +39:05
20. Schmidtová Katarína OZ Maco 1:05:31 +39:12
21. Mozesova Jana OZ Maco 1:05:32 +39:13
22. Schmidtová Veronika OZ Maco 1:05:34 +39:15
23. Nebeský Jan Neregistrovaní/Žiadny klub 1:11:22 +45:03
  Kutajova Vladimira Slavia ZU Zilina MP

Created by MeOS 3.1.391 (U2): 31. 5. 2015 13:40:11