Novšie správy...

 
 
 
 
 
 
 
 

2017

Podporte naše aktivity cez 2%!

Akcia 2% Ak sa vám aktivity, ktoré prezentujeme na tejto stránke páčia, môžete našu činnosť podporiť poukázaním 2% z vami zaplatených daní. Nestojí vás to ani cent, len presmerujete časť toho čo vám vzal štát tam, kde uznáte sami za vhodné. Dve percentá môže poukázať občan i firma.
Ako na to...

Jelení paroh a Kravský roh (14. - 15. 10. 2017)

MSR v orientačnom behu šprintových štafiet a slovenský rebríček jednotlivcov - INOV-8 Cup 2017 na krátkej trati o trofeje Jelení paroh a Kravský roh sa uskutočnia cez víkend 14. - 15. októbra 2017 v Kremnici.

V sobotu na vás čaká middle v náročnom a členitom teréne so zvyškami banskej činnosti nad Kremnicou. V nedeľu šprintové štafety v historickom centre Kremnice ale aj ďalších častiach mesta o majstrovské tituly.


Webstránka pretekov...

 

 

 

Spoznaj svoj les (10. 6. 2017)

Jarné preteky, ktoré ŠK Sandberg organizuje každoročne od r. 2005 s cieľom spropagovať orientačný beh na verejnosti a podporiť zdravý životný štýl obyvateľov miest formou pohybu v prírode.
Viac informácií

 

Snežienky a machri (26. 3. 2017)

Siedme kolo oblastného rebríčka sa uskutoční netradične v Rakúskom kúpeľnom mestečku Bad Deutsch-Altenburg, ležiacom 20 km juhozápadne od Bratislavy. Okrem dopoludňajšieho šprintu sa môžete tešiť aj na trojčlenné zmiešané šprintové štafety (MS ZO). Pretekov sa zúčastnia aj pretekári z viedenskej a dolnorakúskej oblasti, pre ktorých to budú oblastné majstrovské preteky. Víťazi hlavných kategórií získaju trofej starostu mesta.

Viac informácií...

 

 

 

 

 

 

--> Staršie správy...